אודות ספייס כפר סבא
*8979

על המועדון

מערכת שיעורים מערכת פילאטיס מכשירים אודות שעות פעילות צור קשר הצהרת נגישות פילאטיס מכשירים שירות לקוחות מסלולי הצטרפות

מועדון ספייס כפר סבא, נמצא ברחוב רפפורט 3 קניון הירוקה, מועדון ה7 של הרשת.

מועדון הכושר חולש על שטח עצום של פינות אימון שונות המעניקות לכם המתאמנים את התנאים הטובים ביותר לאתגר את עצמכם בכל יום מחדש,

שטח המועדון מתפרס על פני שני מפלסים בשטח של 1,600 מ"ר. בנוסף 2  אולמות חוגים עם למעלה מ-280 שיעורי סטודיו בחודש. המועדון נגיש לכ-60,000 תושבים המתגוררים בקרבת המועדון.

ספייס פרימיום מציע למנויים שלושה סוגי מסלולי מנוי אפשריים שהפופולארי שבהם הינו מנוי ב – 199 ₪ (במסלול שנתי)

למגוון המסלולים לחצו כאן >> https://www.spaceclub.co.il/clubs/default.aspx?clubId=20

במועדון תמצאו ציוד מקצועי ומתקדם מסוגו בעולם הכושר
מתקני הכושר המקצועיים מספקים למתאמנים פתרון מקיף לעבודה על כל איזורי הגוף השונים בצורה המדוייקת והאיכותית ביותר לתוצאות מפתיעות.
מכשירי הכושר השונים מספקים לכם המתאמנים חוויית אימון מושלמת יותר ומקצועית יותר, לכן, לא התפשרנו לרגע על מכשירי האירובי, המשקולות החופשיים ומכשירי הכוח השונים – כולם מבית חברות הכושר הגדולות והמובילות בעולם:, LIFE FITNNES, HAMMER.

המועדון מציע שירות ייעוץ כושר בעזרת טכנולוגיית InBody מתקדמת. לקוחות המועדון מוזמנים לייעוץ הכולל תהליך בדיקת מדדים מקיף והגדרת יעדים כדי להוציא את המירב מכל אימון!

צוות המדריכים במועדון, כולל את צוות המדריכים הטוב והמקצועי בעיר. כמו כן, במועדון פועל שירות של מאמנים אישיים אשר יודעים להפיק את המיטב, כך שכל אחד מהמתאמנים יוכלו להגיע לתוצאות בצורה המהירה והבריאה ביותר

במועדון 2 אולמות סטודיו מרווחים בהם מתקיימים בכל יום מגוון רחב של חוגים ואימונים וביניהם: שיעורי Les Mills, עיצוב וחיטוב הגוף, פילאטיס, קיקבוקסינג, אירובי, יוגה, צפיפות עצם ועוד.

במועדון מלתחות מפוארות, לוקרים לשמירת חפצים וחניה לשלוש שעות חינם.

תודה שפנית,נציגנו יחזרו אליך בהקדם!
2017 © כל הזכויות שמורות לרשת מועדוני כושר Space
Website created by